Ústí sobě! - Podílej se na zvelebení svého města - Spousti

Ústí sobě! – Podílej se na zvelebení svého města

usti-sobe1200x628

Všichni, kteří navštěvují Jeden svět v Ústí nad Orlicí pravidelně již asi vědí, že výtěžek z festivalu byl každý rok darován předem vybranému jedinci či organizaci (např. v loňském roce to byl pan Martin Moravec, dříve Domácí hospicová péče, nadační fond S námi je tu lépe!,…). Pro rok 2016 je připravena změna. SPOUSTI vyhlašují program Ústí sobě! Tentokrát bude výtěžek festivalu přerozdělen podle hlasování diváků dalším projektům, jejichž cílem bude pečovat a rozvíjet společenský život v Ústí nad Orlicí.

Ústí sobě! je program spolku SPOUSTI využívající finanční prostředky získané ze vstupného na Jednom světě Ústí nad Orlicí. Každý jednotlivec, neformální skupina či organizace, kteří splní několik obecných podmínek, mohou přihlásit svůj projekt a zúčastnit se soutěže o výtěžek z Jednoho světa v Ústí nad Orlicí 2016. Nejdůležitější podmínkou projektu je naplnění hlavního cíle programu Ústí sobě! rozvoj veřejného života v Ústí nad Orlicí.

Kdokoliv kdo splní tyto podmínky, může přihlásit svůj projekt přímo tady, a to nejpozději do 29. 2. 2016. Přihlášené projekty budou zveřejněny v druhé polovině března. O tom, který projekt získá finanční podporu bude moct rozhodnout každý platící návštěvník Jednoho světa Ústí nad Orlicí, který zakoupením vstupenky získává právo hlasovat pro projekt, který by si přál, aby byl realizován. Po skončení projekce posledního dokumentu budou všechny hlasy spočítány a sestaveno výsledné pořadí všech projektů. Podpořeny pak budou projekty s největším počtem diváckých hlasů, a to až do vyčerpání celého finančního fondu programu Ústí sobě!

Máte-li nápad a chuť něco v našem krásném městě změnit, zlepšit, obohatit ho, využijte této nabídky, která vám k tomu může dopomoct.

Program je vystaven také na Facebooku jako událost. Víte-li tedy o někom, kdo by mohl mít zájem, můžete ho upozornit pozvánkou.

Veškeré informace o programu Ústí sobě! je přímo na těchto stránkách v hlavním menu. Pokud ale i tak narazíte na něco, čemu byste nerozuměli nebo se chtěli na něco zeptat, piště na info@spousti.cz. A nezapomeňte termín přihlášek projektů je do 29. 2. 2016.

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková