Koncert Tata Bojs v Ústí nad Orlicí - Spousti

Koncert Tata Bojs v Ústí nad Orlicí

Na úvod si dovolíme rychlý odkaz na termín 16. ročníku Jednoho světa v roce 2024. V Malé scéně se uvidíme od soboty 6. 4. do soboty 13. 4., zapište si Jeden svět do diáře 🤗.

Hlavním důvodem dnešního článku je ale akce, která festival v roce 2024 odstartuje.

V pátek 5. 4. 2024 organizujeme koncert TATA BOJS

Kapela Tata Bojs je partou hudebníků z pražské Haunspalky, která to umí na koncertech fakt rozjet. Ne nadarmo je to jedna z nejlepších alternativních rockových kapel v České republice oceněná 7 cenami Anděl. 🤟 Před samotnými „tatáči“ se rozezní swingový orchestr Black Band, který si pro tuto událost připravuje speciální repertoár.

Nechceme ovlivňovat Vaše plány na vánoční dárky, ale tenhle hudební zážitek zní jako skvělý dárek pod stromeček, co myslíte? 🤩

VSTUPENKY UDÁLOST NA FB

Všichni v našem spolku máme svá civilní povolání a tyto kulturní aktivity jsou pro nás něčím navíc. Věříme ale, že mají smysl a proto se snažíme je udělat vždy v profesionální kvalitě. Naším úkolem je tedy 1) zaplnit sál, což pomůže atmosféře koncertu, 2) prodat vstupenky, což zajistí výtěžek festivalu a pak už jen 3) dohlédnout, že si akci všichni užijeme.

I pokud na koncert (z nějakých závažných důvodů 🤔) nepůjdete, budeme Vám vděční, když akci budete sdílet ve svých sociálních bublinách.
Jak pravděpodobně víte, výtěžek festivalu vždy darujeme na nějakou dobrou věc v našem blízkém okolí. Letos pomůže rodině šestileté hendikepované Šárinky Jansové z Hnátnice. Plný kulturák = Krásný výtěžek pro Šárinku. 💝

Těšit se na Vás budeme na koncertě i na Jednom světě 2024

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková