Chci se přihlásit - Spousti

Chci se přihlásit

Jeden nápad, jedno ústí, jeden svět

Pokud máte nápad a chcete ho realizovat, postup je velice jednoduchý. Následujte těchto pět kroků.

 

s1Sepište svůj projekt

Zde najdete elektronický formulář projektové žádosti, který vás povede. Požadovány jsou informace o názvu projektu, stručná anotace, místo, čas a forma realizace projektu, návrh rozpočtu, jméno a kontakt řešitele a jedna ilustrační fotografie. Pro inspiraci byly zpracovány i dva vzorové projekty i) Oustí Chefparade a ii) Ústí bez bariér. V případě jakýchkoliv nejasností při přípravě projektu se neváhejte obrátit na e-mail nikola.honzova2@gmail.com, nebo na telefon 734 184 951.

 

s2

 Přihlaste svůj projekt

Do 31. 1. 2018 vyplňte elektronický formulář projektové žádosti. Pokud projektová žádost nebude v rozporu s podmínkami účasti, bude Váš projekt zařazen do soutěže a zveřejněn v sekci Přihlášené projekty. V případě nejasností v projektové žádosti si zapsaný spolek SPOUSTI vyhrazuje právo na osobní setkání.

 

 

s3Podepište darovací smlouvu

V případě, že Váš projekt získá finanční podporu, budeme Vás kontaktovat kvůli podepsání darovací smlouvy.

 

 

 

 Realizujte svůj nápads4

Připravte svůj projekt, zrealizujte jej a zdokumentujte jeho průběh (např. foto, audio, video).

 

 

s5Řekněte o tom ostatním

Nejpozději měsíc po realizaci projektu (maximálně však do 31. 1. 2019) sepište stručnou závěrečnou zprávu o přípravě i samotné realizaci Vašeho projektu včetně zhodnocení a doporučení, co byste příště udělali jinak.

 

 

Svůj projekt pro rok 2018 můžete přihlašovat do 31. 1. 2018!

  • Vzniknou-li jakékoliv potíže s vyplňováním elektronického online formuláře, kontaktujte nás na nikola.honzova2@gmail.com a my vám zašleme formulář emailem.

Vstoupit do formuláře   Vzorové projekty

© 2014 Dominika Čermáková