Měsíc po Jednom světě 2017 - Spousti

Měsíc po Jednom světě 2017

Je to téměř měsíc, co skončil Jeden svět 2017 v Ústí nad Orlicí. Všechno už jsme spočítali, administrativní procesy se dokončují, jídlo se snědlo, pití vypilo a my organizátoři se zase na čas vracíme k našim každodenním radostem a povinnostem.

Nicméně to celé dopadlo na jedničku, nemyslíte?

Letos vás přišlo celkem o 429 více, než loni. Celkem jsme tedy napočítali 5842 návštěvníků.

Výtěžek ze vstupného, který činil 65.000 Kč si mezi sebe rozdělí 2 projekty z programu Ústí sobě!, a to Mobilní zahrádky pro seniory (28.400 Kč) a Foodbre@ker (30.000 Kč). O využití zbylých prostředků budeme vyjednávat s dalšími projekty v pořadí. Těší nás, že Jeden svět se rozšířil o tento rozměr a jsme velmi zvědaví, s jakými nápady na nové projekty přijdete zase v příštím roce.

Doufáme, že se vám líbily všechny 4 výstavy a doprovodný program celkově. Pokud budete mít jakýkoliv tip na příští rok, ať už na výstavu, koncert, divadelní představení či jakoukoliv jinou alternativu, budeme moc rádi, když nám o tom dáte vědět na info@spousti.cz.

A co po teď po festivalu?

Kdyby na vás přišla silná touha vidět nějaký dobrý dokument, tak nezapomeňte na Promítej i Ty!, kde již nyní najdete něco z letošního Jednoho světa.

Pokud jste byli na promítání snímku Miluj mě, jestli to dokážeš, tak si určitě vzpomínáte na Tomáše Pika, který je jeden z protagonistů dokumentu. A právě Tomáše Pika nyní můžete podpořit v online hlasování Ceny Olgy Havlové, kde byl nominován na Cenu veřejnosti.

Veškeré podrobnější informace o Jednom světě 2017 společně se všemi tiskovými zprávami včetně závěrečné zprávy najdete v kategorii Aktivity >> Jeden svět UO >> Jeden svět 2017.

Jinak nás také nezapomeňte sledovat na Facebooku (Jeden svět Ústí nad Orlicí, SPOUSTI, z. s.), přejete-li si dostávat novinky v podobě newsletterů, přihlašte se prostřednictvím vyplnění kolonky v zápatí webu a máte-li chuť nám cokoliv sdělit, pište na info@spousti.cz.

Děkujeme moc, že jste přišli, podíleli se, užívali a pokud ne dřív, tak se budeme těšit zase za rok na Jednom světě :).

 

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková