"Ústí sobě!“ je tu znovu pro Tebe! - Spousti

„Ústí sobě!“ je tu znovu pro Tebe!

Přijímáme přihlášky do 31. 1. 2018. Tak neváhej, napiš projekt a zlepši život v Ústí s 3. ročníkem programu Ústí sobě!

Máte nápad, jak vylepšit veřejný život v Ústí? Chtěli byste uspořádat kulturní akci, postavit hřiště nebo zkrátka oživit naše město? Ústí sobě! je program spolku SPOUSTI využívající finanční prostředky získané ze vstupného na MFF Jeden svět Ústí nad Orlicí. Tyto prostředky putují na podporu projektů, jejichž cílem je pečovat o veřejný život v našem městě a přilehlých oblastech, a to v podobě kulturní, sportovní, společenské, či jiné akce. A jste to právě vy, kdo může projekty navrhnout a kdo může hlasovat, který z nich se uskuteční.

Svůj projekt může do 31. 1. 2018 přihlásit každý jednotlivec, neformální skupina či organizace, která splní několik obecných podmínek. Veškeré informace, včetně přihlašovacího formuláře, podmínek  programu naleznete na www.spousti.cz/usti-sobe/.

Kdo se stane vítězem, rozhodnou diváci Jednoho světa v dubnu 2018.  Koupí každé vstupenky se diváci budou podílet na vytváření finančního fondu a vstupenka pak bude sloužiti jako  hlasovací lístek. Podpořeny budou projekty s největším počtem hlasů, a to až do vyčerpání celého fondu programu Ústí sobě!

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat: nikola.honzova2@gmail.com, +420 734 184 951.

Pojďme si plnit naše sny…

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková