Čtyři dohody v Ústí nad Orlicí

Čtyři dohody v Ústí nad Orlicí

Společně s KLUBCENTREM v Ústí nad Orlicí Vás srdečně zveme na divadelní představení Jaroslava Duška Čtyři dohody. Ve středu 7. prosince v 19.30 tak můžete alespoň na chvíli zpomalit každoroční předvánoční shon.

Představení pořádáme jako poněkud netradiční podzimní připomínku filmového festivalu Jeden svět, který na jaře doprovodil Jaroslav Dušek Pátou dohodou. V dubnu nás zájem diváků trochu překvapil a na běžnou distribuci v podstatě nedošlo, což nás, vzhledem k velkému počtu zklamaných lidí, mrzelo. Jsme proto rádi, že se nám podaří splnit slib a nabídneme všem zájemcům možnost získat na toto populární představení vstupenku.

Lístky si budete moci zakoupit na třech předprodejních místech, tedy na Informačním centru Městského úřadu, v sídle Klubcentra v ulici Lochmanova. Předprodej bude zahájen ve čtvrtek 3. 11. od 7.00.

Cena vstupného je 350,- Kč, platby je možné provádět pouze v hotovosti na výše uvedených předprodejních místech. Rezervace vstupenek bude možná on-line na stránkách www.klubcentrum.cz, vstupenky pak můžete vyzvedávat do pátku 18. 11. Nevyzvednuté rezervace budou poté vráceny do přímého prodeje. Informace o počtu volných vstupenek lze získat také na tel. 736 503 564. Stejně jako v dubnu bude i nyní celý výtěžek vstupného věnován na dobrou věc. Věříme, že podobně jako na jaře, budou diváci odcházet s příjemným pocitem a úsměvem na tváři.

 

Dodatek:

Zpřesňující informace k předprodeji vstupenek na představení Čtyři dohody

Vzhledem k velkému zájmu o vstupenky na představení Jaroslava Duška doplňujeme informaci ke způsobu předprodeje. Důvodem pro zpřesňující informaci je také to, že cítíme určitou obavu, zda on-line rezervační systém vydrží nápor zájemců. Proto jsme vytvořili dva oddělené způsoby prodeje – přímý prodej a rezervace on-line. Pro každý způsob je vyblokována část sálu. Věříme, že takto nastavujeme spravedlivé podmínky pro všechny zájemce.

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE – ČTVRTEK 3. 11. V 7.00.

PŘÍMÝ PRODEJ – celkem 224 vstupenek – Informační centrum (100) a Klubcentrum (100 + 24 přístavků)

ON-LINE REZRVACE – celkem 144 vstupenek na balkón – na http://www.klubcentrum.cz/ (vyzvednutí do 18.11.)

Omezení počtu vstupenek – 1 osoba maximálně 6 ks vstupenek nebo rezervací.

Telefonické rezervace nejsou možné.

Těšíme se na Vás.

Událost najdete tak na našem Facebooku

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková