3. setkání Platformy Přátelé (z) Ústí

3. setkání platformy Přátelé (z) Ústí

Zdravíme všechny účastníky naší snahy o zasíťování aktivních občanů našeho města a zveme Vás na třetí setkání platformy Přátelé (z) Ústí.
Setkání se uskuteční v pondělí 24. 10. v 18.00 ve školícím centru firmy OG Soft v ulici M. R. Štefánika 264 (vchod ve dvoře).
Základní občerstvení v podobě kávy, čaje a nějaké mlsky k tomu nachystáme + za nákupku bude k dispozici víno/pivo/nealko.
Cíle a náplň setkání:
  • nastavení společného komunikačního prostoru na Facebooku – otevřená skupina Přátelé (z) Ústí
  • definování cíle Platformy – směrem dovnitř i navenek
  • vymyslet a nastavit organizaci budoucích setkávání
  • zamyslet se nad možnými přínosy Platformy pro fungování města
  • různé – navrhněte klidně již nyní – za Spousti máme dva hlavní návrhy – (I.) po 18.30 se na setkání objeví Sláva Musil, který rozjíždí nové rádio Orlicko, takže o tom a o možných formách spolupráce (II.) ve čtvrtek 26. město představuje v Malé scéně projekt Centra rozvoje a DDM – začít promýšlet, zda a jak může naše platforma přispět k smysluplnosti a životu plánovaného projektu
  • společné kafe = klábosení, poznávání se
  • pro zájemce – projekce filmu z programu Promítej i ty! (od cca 20h)  – v tuto chvíli bychom rádi pustili snímek Nový svět, ale stačí napsat a můžeme společně vybrat jiný
V přemýšlení nad pokračováním naší aktivity, jsme došli k názoru, že každé setkání, na které se budeme těšit, protože budeme nad něčím zajímavým přemýšlet, potkáme se s pohodovými lidmi a zažijeme něco příjemného, je v dnešní zrychlené době samo o sobě malým zázrakem :-). A není ani nutné na tokovém setkání něco „vyprodukovat“. Podaří-li se nám vytvořit příjemné a přátelské místo setkávání, tak z tohoto podhoubí časem něco jistě vyroste.
Také proto se budeme těšit na každého z Vás! Vítána je každá nová tvář, kterou toto setkání zajímá a má zájem jakkoliv přispět (jen prosíme informovat předem Petra Kulhavého).
Petr Kulhavý
tel. 736436985
KulhavyPetr@seznam.cz

 

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková