Jeden svět se probouzí z karantény! - Spousti

Jeden svět se probouzí z karantény!

Vážení návštěvníci a příznivci festivalu,

festival Jeden svět 2020 se probouzí z “jarního spánku” po karanténě! Níže vám vysvětlíme, jak to bude vypadat s projekcí dokumentu „V síti“, s divadelním představením „Hrdý Budžes“ a celkově s programem Jednoho světa, který nemohl být organizován ve svém plánovaném termínu.

V síti

Začneme projekcemi filmového hitu doby před-covidové, který promítneme ve dvou termínech! Od pondělí 8. 6. již nejsou filmové projekce kapacitně omezeny. Pro vás to znamená, že můžete dorazit na jakoukoliv ze dvou projekcí filmu “V síti” ať už máte vstupenku z předprodeje, nebo ne!

Pondělní (8. 6.) i úterní (9. 6.) projekce se odehrají v Roškotově divadle od 19:30. Vstupenky budou k dostání před projekcí v Roškotově divadle za cenu 100 Kč!

Obě projekce jsou bohužel bez debaty s hosty, za což se moc omlouváme.
Během projekcí budou dodržena bezpečností opatření pro provoz kin!

Hrdý Budžes

Ve čtvrtek 10. 9. od 19.30 proběhne taktéž v Roškotově divadle populární divadelní představení Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou v hlavní roli, která vám představí svět normalizace očima osmileté Helenky Součkové.

Festival Jeden Svět 2020

A konečně od soboty 19. do soboty 26. září poběží v Malé scéně filmový program festivalu Jeden svět 2020, na který všichni tak dlouho čekáme! K němu Vám ale ještě bližší informace zašleme.

Těšíme se, že se s Vámi opět brzy setkáme na některém z našich hlavních či doprovodných programů.

S láskou, tým SPOUSTI z. s.

Poznámka: Ti z vás, kdo chcete již zakoupené vstupenky vrátit (ačkoliv pevně věříme, že ne), na film V síti je můžete vracet 8. a 9. 6. mezi 19.00 a 19.30 v Roškotově divadle. Vrácení vstupenek na Hrdého Budžese budeme s každým z Vás domlouvat individuálně. Prosíme, ozvěte se na tel. 736436985 nebo na kulhavy@spousti.cz. Moc moc děkujeme všem, kteří si vstupenky necháte❤. Protože Babi jede! stále žije, tu rikšu dovezeme a naše staroušky povozíme!

 

Komentáře

Zpět na stránku aktualit

© 2014 Dominika Čermáková