Hazardu STOP - Spousti

Hazardu STOP

Proč vlastně iniciativa Hazardu STOP vznikla a proč se náš spolek SPOUSTI stal její součástí?

Občanskému sdružení SPOUSTI jde primárně o kultivaci veřejného prostoru, naším cílem není zákaz hazardu, ani zákaz heren, klubů, restaurací, ani jiných služeb v našem městě, naším cílem je vést diskusi o jejich podobě.  V ní pak zastáváme názor, že je lepší neprovozovat hazard bez jakýchkoliv limitů. Za rozumné limity se nám poté jeví registrace hráčů, maximální limit, který je možné prohrát, zákaz hraní dlužníkům, pobíratelům sociálních dávek atp. Než však budou provozovatelé ochotni k těmto omezením přistoupit, jsme ochotni zastávat politiku nulové tolerance a usilovat o celkový zákaz hazardu na území našeho města.

Více o iniciativě Hazardu STOP se dozvíte na hazardustop.wordpress.com

Aktuality vydané na téma Hazardu STOP na webu spousti.cz naleznete pod tímto odkazem.

K problematice Hazardu v Ústí nad Orlicí jsme vydali 2 tiskové zprávy, jejichž celé znění si můžete pročíst v následujících odkazech.
TZ - 21/8/14 - Proč Hazardu STOP - pdf TZ - 1/9/14 - Reakce na Ústecké listy - pdf TZ - 7/10/14 - SPOUSTI - Výzva k referendu - pdf TZ - 12/10/14 - Vyjádření SPOUSTI k výsledkům referenda - pdf TZ - 27/11/2014 - SPOUSTI - Hazard v UO - co bude dál - pdf TZ - 28/12/2014 - Hazardu STOP - Ke schválené regulaci hazardu - pdf

Komentáře

© 2014 Dominika Čermáková